Čo robiť

Gothal Liptovská Osada

Súčasťou multifunkčného areálu je aj vodný svet, v ktorom na vás čaká zábava, pokoj a relax.

Areál sa nachádza v obci Liptovská Osada, na konci dediny, v smere na Liptovskú Lúžnu, z Ružomberka je vzdialený asi 18 km.

Súčasťou areálu sú bazény, wellness, aj športové aktivity.

Kvalitne zaplávať sa dá v 25-metrovom nerezovom plaveckom bazéne so šiestimi dráhami a s maximálnou hĺbkou 180 cm. Teplota vody je 26 až 28 stupňov Celzia.

Po plávaní si môžete oddýchnuť v relaxačnom bazéne, v ktorom je voda s teplotou 35 stupňov Celzia. V bazéne sú aj atrakcie ako ležadlá s bublinkami, vodné masážne trysky a vodné vírivky. Zaujímavá je veľká stena plná zelených rastlín, ktorá vytvára dojem tropického pralesa a je jednou z najväčších na Slovensku. Vedľa bazéna sa nachádza aj Aqua bar.

Deti si prídu na svoje v detskom bazéne s teplotou vody 34 stupňov Celzia. Do bazénika ústi aj malá detská šmýkačka a je tu aj vodný ježko. Neďaleko detského bazéna je aj detský hrad, v ktorom si môžu deti poliezť a pošmýkať sa.

Súčasťou areálu je aj wellness, v ktorom sú pre návštevníkov k dispozícii parná a fínska sauna, sanárium, ochladzovací bazén a prívalová sprcha kambala. Je tu aj bazén, v ktorom je zmes soli a vody, ktorá napodobňuje vodu v Mŕtvom mori a dá sa v ňom vyskúšať procedúra zvanú floating alebo nadnášanie.

Okrem toho môžete zrelaxovať na masáži, vo vírivke či navštíviť solárium. V areáli sa dá zahrať bowling, tenis, biliard, stolný futbal, stolný tenis, je tu aj fitness centrum a golfový trenažér. No a na poschodí je aj veľký detský kútik s guľôčkovým bazénom, stavebnicami a inými hračkami.

V areáli sa nachádza aj reštaurácia Vlnka a Koliba Liptov, ktorá je najväčšou na Liptove.

Bližšie informácie o prevádzke nájdete na: https://gothal.sk/