Ubytovanie

Motel Ranč

Adresa:
Pri Váhu 8540/149, 034 06 Ružomberok – Černová
Kontakt:
Telefón +421 905 864 285
E-mail: recepcia@motelranc.sk
www.motelranc.sk
Kategória zariadenia: Motel **
Kapacita zariadenia: 41 lôžok + 10 prístelkových lôžok

Popis zariadenia:
Motel Ranč má dobrú polohu a dobrú náväznosť na dopravnú infraštruktúru – križovatku ciest východ (Poprad, Tatry, Košice), západ (Žilina, ČR), sever (Dolný Kubín, Poľsko), juh (B. Bystrica, Budapešť). Výborná poloha motela umožňuje ľahkú a rýchlu dostupnosť k najatraktívnejším miestam Liptova – Ski park Ružomberok, Vlkolínec, Hrabovská a Čutkovská dolina , Liptovský Mara, Thermal park Bešeňová, aquapark Tatralandia. Pred motelom je veľké neplatené parkovisko monitorované kamerovým systémom, krytá terasa, detské ihrisko, ohnisko s možnosťou opekania.
Motel Ranč ponúka ubytovanie v jedno a dvojposteľových izbách a apartmánoch. K dispozícii je tiež bezbariérový apartmán a schodisková plošina.
K doplnkovým službám motela patrí športové vyžitie pre deti aj pre dospelých. K dispozícii je športová časť, ktorá ponúka aktivity ako bowling, squash, stolný tenis a biliard. Táto časť je tiež veľmi vhodná ná organizovanie spoločenských a firemných podujatí spojených s bohatým športovým vyžitím.
Svojou polohou a vybavenosťou je Motel Ranč vhodný nielen na trávenie aktívnej dovolenky v lete aj v zime, ale aj pre obchodných cestujúcich, poriadanie firemných a spoločenských akcií, školení, svadieb, promócií.

Doplnkové služby:
– reštaurácia s kapacitou 60 miest, salónik 20 miest
– terasa s kapacitou 30 miest
– miesto na opekanie v záhrade
– ihrisko pre deti pri zariadení
– Bowling
– squash
– stolný tenis
– biliard

Cenník:
Orientačná cena 27€/osoba. Pre viac informácií kontaktujte priamo zariadenie.

Doplňujúce informácie:
Zariadenie má 3 bezbariérové lôžka.
Parkovanie priamo pred zariadením. Kapacita je 40 miest.
Liptov Region Card je vydávaná bezplatne každému ubytovanému hosťovi.